OSP Ochotnicza Straż Pożarna

13 pomysłów na strażacki prezent na święta. Jaki prezent dla strażaka pod choinkę?

Jaki prezent dla strażaka pod choinkę? To pytanie przed świętami Bożego Narodzenia zadaje sobie pewnie większość z Was. I chociaż część już z pewnością dawno temu zabrała się za kompletowanie listy prezentów pod choinkę, to jak pokazują statystyki i doświadczenie, sporo osób te decyzje zostawia na ostatni tydzień przed świętami. I ten czas właśnie nadszedł - jeśli chcecie, aby prezent zamówiony przez internet zdążył do Was dotrzeć przed wigilią, to nie macie już zbyt wiele czasu do namysłu.  
   
W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla Was garść pomysłów na prezent dla strażaka. Są wśród nich takie, które mogą być prezentem same w sobie, jak i takie, które raczej można potraktować, jako dodatek do paczki. Wszystko zależy oczywiście od budżetu, jaki chcecie wydać.    
  
Zobaczcie nasze propozycje. Jesteśmy przekonani, że każda z nich pozytywnie zaskoczy Waszego strażaka. A jeśli przypadkiem wygraliście ostatnio w Lotto lub w inny sposób weszliście w posiadanie naprawdę dużych pieniędzy, to bez wahania zdecydujcie się na ostatnią z propozycji  :)

 

15 grudnia 2018 18:24
Udostępnij na Facebooku