OSP Ochotnicza Straż Pożarna

20-latek rozbił BMW na drzewie. Nocny wypadek pod Kłobuckiem.

20-letni kierujący BMW na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do częstochowskiego szpitala. Do zdarzenia doszło dziś około 1 w nocy w Białej w gminie Kłobuck.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Kamyka 20-letni kierujący bmw, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Młody mężczyzna, obywatel Ukrainy, przeżył jednak z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do częstochowskiego szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Dodatkowo od kierowcy zlecono pobranie krwi, w celu wykonania analizy pod kątem innych zabronionych środków psychoaktywnych - informuje kłobucka policja.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Biała, OSP Kamyk oraz JRG Kłobuck. - Nasze działania polegały na uwolnieniu poszkodowanego z samochodu używając sprzętu hydraulicznego - informują strażacy z OSP Biała.

Śledczy proszą świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

(Fot. OSP Biała, Policja Kłobuck)

6 sierpnia 2020 10:11
Udostępnij na Facebooku