OSP Ochotnicza Straż Pożarna

27-latka wjechała wprost pod ciężarówkę. Tragiczny wypadek w Pacanowie.

Ciężko ranna kobieta została przetransportowana śmigłowcem LPR. Niestety zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 79 w Pacanowie.

- Kierująca peugeotem 27-latka nie ustąpił pierwszeństwa ciężarowemu pojazdowi marki Renault, którym jechał 52-letni kierowca. Doszło do zderzenia, w wyniku którego ciężko ranna została 27-letnia kobieta – informuje st. asp. Tomasz Piwowarski z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.

Na miejsce wezwano zastępy z PSP Busko-Zdrój oraz OSP z Pacanowa.

- Przybyły jako pierwszy na miejsce zdarzenia zastęp z OSP Pacanów zabezpieczył miejsce zdarzenia i przeprowadził rozpoznanie, podczas którego stwierdzono, że samochód osobowy w wyniku zderzenia znajduje się w przydrożnym rowie, natomiast kierująca pojazdem znajduje się pod opieką obecnego na miejscu zdarzenia ZRM. Kierowca samochodu ciężarowego opuścił kabinę pojazdu o własnych siłach - informuje mł. bryg. Piotr Dziedzic z Komendy Powiatowej PSP w Busku-Zdroju.

Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, którym przetransportowano poszkodowaną do szpitala. Niestety kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

(Fot.KP PSP w Busku-Zdroju, Policja Busko-Zdrój)

25 listopada 2021 11:57
Udostępnij na Facebooku