OSP Ochotnicza Straż Pożarna

32-latek zginął w wypadku na przejeździe kolejowym. Wjechał autem wprost pod pociąg.

Do tragicznego wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Tuczno. Samochód osobowy wjechał pod lokomotywę jadącego pociągu towarowego. 32-letni kierujący daewoo lanosem po przetransportowaniu śmigłowcem RPL do szpitala zmarł.


Do wypadku doszło w czwartek około godziny 13.04 w miejscowości Tuczno na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

- Wstępnie pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujacy samochodem osobowym jadąc od strony Tuczna w kierunku miejscowości Mirosławiec wjechał na przejeździe kolejowym prosto w jadący pociąg towarowy. Samochodem podróżował tylko 32-letni kierujący - informuje policja z Wałcza.

Na miejscu działali policjanci i strażacy. Obecny był także prokurator. W tej chwili nie wiadomo, co było przyczyną wypadku i dlaczego samochód nie zatrzymał się przed jadącym pociągiem. 32-letni kierujący doznał bardzo poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany śmigłowcem Ratowniczego Pogotowia Lotniczego do szpitala w Szczecinie.

Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Mężczyzna był mieszkańcem Tuczna. Okoliczności wypadku będzie teraz badać policja i prokuratura. Wypadek nie spowodował utrudnień w ruchu drogowym, opóźnienia miały miejsce w ruchu kolejowym. 

(Fot. KPP Wałcz)

 

 

22 stycznia 2021 11:36
Udostępnij na Facebooku