OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Bójka po zebraniu OSP. Sołtys trafił do szpitala.

Sołtys wsi trafił do szpitala, dwóch mężczyzn prawdopodobnie usłyszy zarzuty pobicia - to finał sobotniego zebrania w OSP Hucisko Nienadowskie. Po oficjalnej części dorocznego spotkania druhów z sołtysem wsi, część osób została na części nieoficjalnej. Dwóch mężczyzn miało wtedy dotkliwie pobić sołtysa, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Sołtysowi grozi utrata wzroku.

W minioną sobotę w świetlicy w Hucisku Nienadowiskim na Podkarpaciu odbyło się coroczne zebranie lokalnej jednostki OSP. Podsumowano na nim zeszłoroczne działania, mówiono o planach na kolejny rok. Tradycyjnie jednym z gości zebrania był sołtys wsi Hucisko Nienadowiskie.

Po oficjalnej części zebrania rozpoczęło się spotkanie towarzyskie. Co się na nim wydarzyło - wyjaśnia policja. Wiadomo, że do szpitala z obrażeniami głowy trafił sołtys wsi. Jak informuje portal Nowiny24, sołtys ma poważne obrażenia m.in. oka i grozi mu nawet utrata wzroku. Zdaniem serwisu, sołtysa miało pobić dwóch braci, członków OSP Hucisko Nienadowskie.

- Policja wszczęła dochodzenie pod kątem pobicia. Znamy tożsamość dwóch domniemanych sprawców, jednak na ten moment te osoby nie są zatrzymane. Policjanci zbierają materiał dowodowy, który pozwoli na przedstawienie im zarzutów - informuje podkom. Damian Brzeski z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Do czasu przedstawienia zarzutów policja nie ujawnia tożsamości sprawców pobicia.

Z przedstawicielami jednostki OSP Hucisko Nienadowskie nie udało nam się skontaktować. Do sprawy wrócimy, gdy tylko uzyskamy komentarz władz jednostki w tej sprawie. 

29 stycznia 2019 15:04
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: pobicie, OSP Hucisko Nienadowskie, OSP, zebranie OSP,