OSP BLEDZEW Ochotnicza Straż Pożarna BLEDZEW

"Dirty Run" - bieg dla twardzieli Bledzew

"Dirty Run" - bieg dla twardzieli
Bledzew
Ogniem i wodą bledzewscy strażacy nękali uczestników biegu.
Już po raz trzeci Bledzewska Organizacja Aktywnych zorganizowała tzw "brudny bieg". Blisko stu uczestników zmagało się z ponad ośmiokilometrowym dystansem biegu, ale może i przed wszystkim z przeszkodami, których organizatorzy przygotowali aż 32. Część z nich była naturalna (np. ekstremalnie strome podbiegi, bagna czy też wody rzeki) a inne zostały stworzone przez członków BOA.
Ochotnicza Straż Pożarna w Bledzewie od pierwszego biegu współpracuje z BOA w organizacji zmagań. Członkowie OSP przygotowują przeszkody oraz zabezpieczają bezpieczeństwo uczestników. W tym roku ochotnicy dla biegaczy przygotowali płonące wrota i wodospad - zjeżdżalnie. Szczególnie ta druga z przeszkód wywoływała wśród biegnących zachwyt. Na innych przeszkodach strażacy z OSP Bledzew i OSP Popowo dbali o bezpieczeństwo miłośników ekstremalnych biegów.
Przed biegiem głównym odbyły się zmagania dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Barwy OSP Bledzew reprezentowały Lena i Nela i choć najmniejsze w stawce to radziły sobie, jak przystało na strażaków, bardzo dzielnie. Nie zabrakło także reprezentantów OSP Bledzew w biegu głównym. Na zmagania z trasą zdecydowali się Jakub i Grzegorz. Obaj ukończyli zmagania w środku stawki i podkreślali, że była to fantastyczna przygoda. Już teraz swoje uczestnictwo w następnych zawodach deklaruje kilku strażaków z Bledzewa.
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Bledzewie dziękuje wszystkim druhom i druhnom którzy włączyli się w przygotowanie i zbezpieczeniu biegu.

10 września 2017 13:43
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: twardzieli, Inne., Dirty Run, bieg, BLEDZEW, dla, -,