OSP Bielsko Ochotnicza Straż Pożarna Bielsko

Dożynki Gminne – Orchowo 2018 r.

Dnia 26 sierpnia 2018 roku odbyły się Dożynki Gminne w Orchowie. W przeddzień dożynek, tj. w sobotę odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Orchowo w Piłkę Nożną. Nasza jednostka wystawiła dwie drużyny, jednakże z niewiadomych przyczyn na turnieju nie pojawiła się żadna inna drużyna. Zatem po rozegraniu meczu między tymi dwoma zespołami, rozgrywki zakończono. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar za zajęcie pierwszego miejsca. Warto wspomnieć, że drużyna ta zwyciężyła drugi rok z rzędu. 

Podczas niedzielnych obchodów wspólnie z pozostałymi jednostkami z naszej gminy zabezpieczaliśmy Dożynki Gminne w Orchowie. W tym celu, 26 sierpnia, dwa zastępy udały się do Orchowa, gdzie na polecenie Policji zamknęliśmy drogi na czas przejścia korowodu dożynkowego, kierowaliśmy na objazdy oraz ruchem na parkingach a także zabezpieczaliśmy część oficjalną dożynek na stadionie. 

We Mszy św. dożynkowej udział wziął Prezes naszej jednostki, a zarazem Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Orchowie oraz nasz poczet sztandarowy.


Fot.: Olga Smółka

30 sierpnia 2018 23:19
Udostępnij na Facebooku