OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Druhna MDP Agata Serwin w finale „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020"

Druhnę Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Przytkowic zobaczymy w najbliższą niedzielę w finale programu na antenie TVP2. Liczą się głosy publiczności, oddane w trakcie programu - zachęcamy do głosowania!

W niedzielę 13 września 2020 r. na antenie TVP2 mieliśmy okazję obejrzeć drugi odcinek programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020". Wystąpiła w nim jedna z druhen Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Przytkowice w województwie małopolskim – druhna Agata Serwin.

- Jest ona przykładem na to, że MDP to nie tylko ćwiczenia i zawody, ale też dobra zabawa, edukacja i spełnianie swoich marzeń - mówi Teresa Tiszbierek, wiceprezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

13-latka pochodzi z Przytkowic koło Kalwarii Zebrzydowskiej. Ukończyła klasę skrzypiec w lokalnej szkole muzycznej w przyszłości chce postawić na wokalistykę. Poza muzyką jest czynną i aktywna członkinią młodzieżowej drużyny pożarniczej, interesuje się także rysunkiem i malarstwem. Jest uczennicą 7 klasy szkoły podstawowej. W show przygotowanym przez Telewizję Polską występowało siedem uczestniczek. Jurorzy w składzie Cleo, Gromee i Michał Wiśniewski uznali, że właśnie najlepsza była druhna Agata Serwin. Wylosowano dla niej utwór "What makes you beautiful" zespołu One Direction.

Konkurencja była spora. Wszystkie uczestniczki programu pokazały się od najlepszej strony, ale to właśnie Agata podbiła serca jury swoją charyzmą. Uśmiechniętą członkinię MDP Przytkowice zobaczymy w ścisłym finale programu już w najbliższą niedzielę 27 września 2020 r. na antenie TVP2 o godzinie 15:15. W finale programu liczą się głosy publiczności, dlatego też zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą druhnę Agatkę, liczymy na Was!

Przypominamy, że MDP Przytkowice to jedna z najlepszych dziewczęcych drużyn w kraju, reprezentowała m.in. nasz kraj i Związek OSP RP na międzynarodowej Olimpiadzie CTIF w Martigny (Szwajcaria) w 2019 r.

25 września 2020 10:31
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: Teresa Tiszbierek, OSP, MDP Przytkowice,