Wyświetlenia: 123 | Tagi: samochód,
OSP Sząbruk Ochotnicza Straż Pożarna Sząbruk

DZIĘKUJEMY!

Witamy, chcielibyśmy dziś przekazać Państwu kilka słów odnośnie zbiórki funduszy na zakup nowego specjalistycznego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla naszej jednostki. Na wstępie przepraszamy za brak jakichkolwiek informacji na ten temat do tej pory, natomiast chcieliśmy się po prostu upewnić, że już nic nie stoi nam na przeszkodzie w drodze po nowy wóz strażacki.


Już teraz możemy oznajmić, że UDAŁO SIĘ!!! Została dziś podpisana umowa na zakup średniego wozu strażackiego marki Scania, co oznacza, że za około 2 miesiące ten samochód zasili nasze szeregi.


W tym miejscu chcemy złożyć serdeczne podziękowania naszym darczyńcom i ofiarodawcom (zarówno osobom prywatnym jak i firmom) oraz wszystkim ludziom, którzy w jakichkolwiek inny sposób wsparli nas w tym działaniu. Z całego serca dziękujemy za każdą wpłatę i za każde udostępnienie postu. Jednocześnie jesteśmy pewni, że nasz nowy nabytek będzie służył nam wszystkim i zwiększy poziom bezpieczeństwa w naszych okolicach.


Bez was by się to nie udało dlatego jeszcze raz dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, wsparcie i szczodry gest.


DZIĘKUJEMY!

 

1 września 2017 12:47