OSP Winiary Ochotnicza Straż Pożarna Winiary

Dzień Dziecka 2016

W dniu 26-05-2016 r. razem z KGW Winiary oraz z innym współorganizatorami udało nam się zorganizować Dzień Dziecka w Winiarach. Impreza rozpoczęła się około godziny 15:00. Po powitaniu wszystkich przybyłych gości, wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Winiarach, które przygotowały specjalny występ z okazji Dnia Mamy. Następnie odbył się pokaz naszych druhów, podczas którego została zaprezentowana symulacja ratowania osób poszkodowanych w wypadku samochodowym. Nasza młodzieżowa drużyna pożarnicza pod nadzorem starszych kolegów także zaprezentowała swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy. Koledzy z sąsiadującej jednostki OSP Kunice zaprezentowali swoje siły bojowe w gaszeniu pożaru.
Dzieci jak i zarówno rodzice mogli oglądać sprzęt strażacki, zasiadać na miejscach kierowcy i dowódcy a także czekało na nich wiele atrakcji i zabaw między innymi dmuchany zamek, karuzele dla małych i dużych, a po zabawach czekały na dzieci cukrowe waty oraz lody.
Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę, a w szczególności tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy.

20 września 2016 21:57
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: dziecka, 2016, OSP, dzień,