OSP Dziwiszów Ochotnicza Straż Pożarna Dziwiszów

Dzień Strażaka 03.05.2016

4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka - święto strażaków. Od 2003 roku w Polsce Dzień Strażaka obchodzony jest jako święto zawodowe. Dzień Strażaka nie jest dniem wolnym od pracy. W tym dniu świętuje zarówno Państwowa, jak i Ochotnicza Straż Pożarna.

W naszej parafi strażacy wzięli udział w porannej mszy św. którą celebrował Ks. Proboszcz Krzysztof Słotwiński. Następnie udaliśmy się do naszej remizy, maszerując główną drogą Dziwiszowa, aby świętować z rodzinami nasze święto. 

Jak co roku składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w 2015 roku przekazali 1% podatku na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziwiszowie za rok 2015. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie przekazane nam kwoty, bowiem liczy się każda złotówka. Otrzymany od Państwa 1% podatku przeznaczymy na doposażenie strażnicy OSP w Dziwiszowie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa 1% podatku również w bieżącym roku. Proszę pamiętać, że my strażacy z OSP w każdej akcji dajemy z siebie 100%, z Państwa strony wystarczy TYLKO 1%.

Zdjęcia z całej ceremoni dostępne są tutaj.

18 września 2016 14:23
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: dziwiszów, OSP, osp dziwiszów,