OSP Dziwiszów Ochotnicza Straż Pożarna Dziwiszów

Dziwiszów: Czołowe zderzenie na Kapelli.

Dnia 03.10.2017 o godzinie 13:10, Stanowisko Kierowania KM PSP w Jeleniej Górze zadysponowało naszą jednostę do zdarzenia drogowego na jednym z zakrętów krętej Kapelli.

Oprócz nas na miejsce zostały zadysponowane zastępy z JRG nr 2 w Jeleniej Górze. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu dowódca stwierdził dwa pojazdy osobowe, które brały udział w zdarzeniu.

Jak informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze - "Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letnia kobieta kierując pojazdem marki Ford Focus, jadąca w kierunku Jeleniej Góry, z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem marki BMW, którym kierował 61-letni mężczyzna."

W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby, które zostały przetranposrtowane przez zespoły ratownictwa medycznego do jeleniogórskiego szpitala.

 

To nie pierwsze zdarzenie na Kapelli w ostatnim czasie. W dniach 23.09. oraz 24.09. nasza jednostka, również była dysponowana do zdarzeń drogowych na tym odcinku drogi wojewódzkiej nr 365.

5 października 2017 11:30
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: dziwiszów, OSP, osp dziwiszów,