OSP Dziwiszów Ochotnicza Straż Pożarna Dziwiszów

Festyn Rodzinny w Dziwiszowie!

W dniu 08.06.2019r. na boisku sportowym w Dziwiszowie odbył się festyn, na którym nie mogło nas zabraknąć. Po Mszy Świętej w intencji pszczelarzy wszyscy zgromadzili się na boisku gdzie czekało mnóstwo atrakcji dla każdego!

Była loteria fantowa, grill, zimne napoje, lody, przejażdżki konne, dmuchańce, atrakcje strażackie oraz możliwość wyjechania podnośnikiem strażackim z OSP KSRG Sosnówka na 18 metrów i podziwianie widoków.

Dzieci mogły zasiąść za kierownicą naszego pojazdu, a także ubrać mundur bojowy, który wykorzystywany jest w działaniach gaśniczych. Dodatkowo dzieci mogły ugasić "pożar" wykorzystując do tego hydronetkę, przenosić piłeczkę przy użyciu sprzętów ratownictwa technicznego czy nauczyć się pierwszej pomocy.

Niewątpliwie zarówno dzieci jak i dorośli bardzo chętnie przebiegali przez "kurtynę wodną", która podczas upałów przynosiła dużą ulgę. Na sam koniec przy użyciu armatki wodnej na dachu samochodu, schłodziliśmy trzema tysiącami litrów wody wszystkich zgromadzonych na festynie!

Dziękujemy za pomoc Jelenia Plast, za ofiarowanie rzeczy na loterię fantową oraz OSP KSRG Sosnówka za uatrakcyjnienie naszego festynu!

23 czerwca 2019 23:17
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: zabawa, festyn, dziwiszów, OSP, pokazy,