OSP  Laski Ochotnicza Straż Pożarna Laski

GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE 2018

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Wodzicznej rozpoczęły się zbiórką wszystkich uczestniczących w zawodach drużyn z terenu Gminy Trzcinica, a było ich w tym roku 16.

Zbiórkę przeprowadził Komendant Gminny OSP dh Tomasz Samulski, który wszystkie jednostki wprowadził na płytę boiska, a następnie złożył meldunek Prezesowi Zarządu Gminnego OSP dh Krzysztofowi Waloszczykowi.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Grzegorz Hadzik. Następnie rozpoczęły się konkurencje pożarnicze, oceniane przez Komisję Sędziowską, której przewodniczył młodszy kapitan Maciej Drab z PSP w Kępnie. Zawody poprowadził dh Dawid Grześniak z OSP w Wodzicznej.

Komisja Sędziowska dokonała oceny wyników poszczególnych drużyn, które ukształtowały się ostatecznie:

Dryżyny MDP żeńska:

I miejsce OSP Trzcinica,

II miejsce OSP Laski,

III miejsce OSP Wodziczna,

Drużyny MDP męska:

I miejsce OSP Piotrówka,

II miejsce OSP Trzcinica,

III miejsce OSP Laski,

Drużyna seniorzy żeńska:

I miejsce OSP Laski,

Drużyna seniorzy męska:

I miejsce OSP Piotrówka,

II miejsce OSP Laski,

III miejsce OSP Wodziczna,

IV miejsce OSP Kuźnica Trzcińska,

V miejsce OSP Pomiany,

VI miejsce OSP Smardze

VII miejsce OSP Aniołka Pierwsza,

Drużyna seniorzy 40+:

I miejsce OSP Laski,

II miejsce OSP Wodziczna,

Wręczenia pucharów oraz medali i dyplomów dokonali Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca, Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz Prezes Zarządu Gminnego OSP RP dh Krzysztof Waloszczyk. Ponadto Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca ufundowała wyjazd do Sejmu dla wszystkich pań i dziewcząt biorących udział w zawodach sportowo-pożarniczych.

Na zawody sportowo-pożarnicze licznie przybyli mieszkańcy Gminy Trzcinica, którzy dopingowali zawodników. Mogli obejrzeć sprzęt w tym wozy bojowe, dopisała też pogoda.

Jak dodaje Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik: Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom zawodów za udział i sportową rywalizację. Gratuluję i dziękuję zarządom, naczelnikom i opiekunom drużyn. Dziękuję organizatorom OSP w Wodzicznej i Zarządowi Gminnemu OSP w Trzcinicy za zaangażowanie, a Komisji Sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów. Dziękuję Paniom z KGW w Wodzicznej za pomoc w przygotowaniu zawodów. Dużą radość sprawiła obecność wielu mieszkańców, przez co była możliwość zapoznania się ze zdolnościami Naszej Gminy w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Gratuluję wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym, życzę kolejnych sukcesów i osiągnięć.

 

 

źródł: http://www.trzcinica.com.pl/index.php/news/display/2018/6/5/gminne-zawody-sportowo-poarnicze-w-wodzicznej/

24 czerwca 2018 16:09
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: osp laski,