OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Jarosław Zieliński odchodzi z MSWiA

Po 4 latach Jarosław Zieliński kończy pracę na stanowisku sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Polityk poinformował dziś o tym na Twitterze. Znany jest już jego następca.

Jarosław Zieliński został powołany na sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji 18 listopada 2015 roku. Dziś poinformował za pośrednictwem Twittera o tym, że kończy pracę w resorcie

- Kończę pracę w MSWiA z poczuciem dobrze wykonanych zadań, których efekty ocenili Wyborcy, a obraz medialny skoryguje czas. W Polsce żyje się bezpiecznie, służby, które nadzorowałem działają sprawnie. Dziękuję wszystkim za współpracę przez ostatnie 4 lata. Dalej służymy Polsce - czytamy we wpisie Jarosława Zielińskiego.

Od tej pory polityk będzie pełnił wyłącznie funkcję posła. Nowym sekretarzem stanu w MSWiA został Maciej Wąsik, dotychczasowy sekretarz kolegium ds. służb specjalnych. - Otrzymałem dziś nominację na zastępcę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nadal też będę pełnił funkcję sekretarza Kolegium ds. służb specjalnych - poinformował na Twitterze Wąsik.

Maciej Wąsik w latach 2006–2009 pełnił funkcję zastępcy szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego, a od 2015 r. sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

(Fot. archiwum MSWiA)

25 listopada 2019 14:22
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: Jarosław Zieliński, Maciej Wąsik, MSWiA,