OSP Smolec Ochotnicza Straż Pożarna Smolec

KALENDARZE STRAŻACKIE 2017

Z przyjemnością informujemy, że ruszliśmy z akcją kalendarzy strażackich OSP Smolec na 2017 rok - nie obyło się oczywiście bez przeszkód, stąd tak późny termin. W tym roku zmianie uległa formuła kolportażu kalendarzy. Ogrom gospodarstw domowych w samym Smolcu jak i miejscowościach pobliskich, powoduje, że nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich w tradycyjny sposób, tzn. osobiście. W związku z tym, postanowiliśmy, że nasze kalendarze będą dostępne w różnych punktach usługowych, w Smolcu jak i miejscowościach sąsiednich. I tak na dzień dzisiejszy, oprócz remizy, kalnedarze są dostępne w:

SMOLEC: obie "Żabki" na nowym osiedlu, "Pasieka Smolecka" przy Bukowej, sklep "ABC" przy Głównej, sklep "Urban" przy Lipowej, ubezpieczenia "Kuryś" przy Różanej. 

KRZEPTÓW: sklep "Żabka"

PIETRZYKOWICE: sklep "Monika"

Do końca tygodnia chcemy dotrzeć też do obu Mokronosów, Nw. Wsi Wrocławskiej, Gądowa i Jaszkotli.

Kalendarze są oczywiście bezpłatne, wszystkie osoby zainteresowane, które z różnych względów nie otrzymały, a chcą otrzymać kalendarz, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy - zakładka "Kontakt".

Jednocześnie informujemy, że na kalendarzach, poza danymi teleadresowymi, znajduje się również nr rachunku bankowego naszej jednostki, wszystkie firmy i osoby mogące wesprzeć nas finansowo, prosimy o wpłaty. Zapewniamy przy tym, że wszystkie zebrane środki, przeznaczone zostaną na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz wyposażenia osobistego strażaków.

Wszystkim wspierającym nas, już dziś serdecznie dziękujemy!

15 grudnia 2016 19:59
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: strażackie, kalendarze,