OSP Zawadzkie Ochotnicza Straż Pożarna Zawadzkie

Kolizja w Koszwicach.

08.12.2016 roku o godzinie 09:52 zadysponowano nas do zdarzenia drogowego na trasie Zawadzkie - Dobrodzień. Podczas dojazdu do miejsca zdarzenia okazało się, że kolizja ma miejsce w pobliżu miejscowości Koszwice (woj. śląskie, pow. lubliniecki, gm. Pawonków).

Po dojeździe na miejsce KDR ustalił, że na prostym odcinku drogi doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w wyniku którego samochód marki Toyota dachował pozostając na jezdni, a samochód marki Opel zjechał do rowu przewracając się na bok. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a osoby podróżujące pojazdami opuściły je przed naszym przybyciem. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na odłączeniu akumulatorów w pojazdach.

Do zdarzenia zadysponowano GBA-Rt z OSP Zawadzkie, GBA-Rt z OSP Dobrodzień, GBA-Rt z JRG Olesno, 2x GBA-Rt z JRG Lubliniec, GLM z OSP Koszwice, ZRM z podstacji w Zawadzkiem, patrol WRD z KPP Strzelce Opolskie oraz patrol WRD z KPP w Oleśnie. Zdjęcia po raz kolejny podesłane przez druhów OSP Dobrodzień.

8 grudnia 2016 15:06
Udostępnij na Facebooku