OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Mali strażacy ze Stąporkowa wzięli udział w Hot16Challenge2

Na co dzień poznają tajniki strażackiego fachu i biorą udział w pokazach oraz zawodach, tym razem postanowili wziąć udział w internetowym "Hot16Challenge2". "Marzę o pokazach, o wyjazdach i zawodach - a tu niestety kwarantanna domowa. "Jeszcze będą oklaski, jeszcze będą owacje, mali strażacy zapewnią Wam atrakcje" - to tylko kilka wersów z piosenki małych strażaków.

Akcja Hot16Challenge2 polega na nagraniu 16-wersowej zwrotki i nominowaniu do tego zadania kolejnych wykonawców. Poza nagraniem każdy z uczenistników wyzwania powinien wpłacić datek na walkę z koronawirusem. Zobaczcie, co stworzyli mali strażacy!

Nagranie "rapujących" małych strażaków jest przeplatane pokazem zdjęć, na których pokazują oni kartki z napisami i rysunkami wyrażającymi wsparcie dla medyków w walce z koronawirusem. Zarówno tekst, jak i podkład na potrzeby wyzwania stworzyli sami mali strażacy.

Akcję zapoczątkował w naszym kraju raper Solar, włączyli się w nią aktorzy, muzycy, a nawet politycy. Teraz dołączyli do nich także Mali Strażacy ze Stąporkowa, którzy nominowali do nagrania swoich 16 wersów Dziecięcą Drużynę Pożarniczą z Wieruszowa, Dziecięcą Drużynę Pożarniczą OSP Polska Cerekiew, MDP i OSP Miejsce Odrzańskie oraz Miejską Ochotniczą Straż Pożarną w Stąporkowie.

Zobaczcie wideo:

(Fot. screeny z wideo)

25 maja 2020 09:37
Udostępnij na Facebooku