OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Miasteczko Strażackie dla dzieci. Będzie czynne do końca wakacji.

Blisko 3000 m2 ma Miasteczko Strażackie, które po roku powróciło do Opola. To park rozrywki dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Do dyspozycji najmłodszych jest masa atrakcji pod gołym niebem. Wśród nich m.in. najdłuższy w Polsce, 100-metrowy, dmuchany tor przeszkód oraz wiele dmuchańców o tematyce strażackiej.  
  
Miasteczko Strażackie miało swoją premierę w wakacje 2020 roku i od czerwca 2021 roku powróciło do Opola - tym razem można z niego korzystać na parkingu Centrum Handlowego Karolinka przy ul. Wrocławskiej 152-154 w Opolu.  
  
To jedyny taki park rozrywki dla dzieci w Polsce. Wśród atrakcji są m.in:

- 100-metrowy, dmuchany tor przeszkód
- Dmuchana zjeżdżalnia - wóz strażacki
- Dmuchany plac zabaw - remiza STRAŻ  
- Dmuchana poducha - radiostacje Hytera 
- Dmuchana ścianka wspinaczkowa 
- Elektryczne samochodziki strażackie
- Strefa malucha  
   
Bilety obowiązują tylko dla dzieci - dorośli/opiekunowie nie płacą za wstęp. Godzina zabawy dziecka to 30 złotych, a w przypadku przedłużenia wizyty dopłacamy 10 złotych za każde rozpoczęte 30 minut. W cenie buletu dzieci mogą korzystać ze wszystkich atrakcji na terenie Miasteczka Strażackiego z wyjątkiem toru z pojazdami elektrycznymi - tu obowiązuje dodatkowy bilet w cenie 10 złotych za 10 minut jazdy. Ta atrkacja jest przeznaczona dl dzieci ważących nie więcej niż 30 kg.  
  
Miasteczko Strażackie jest czynne codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00. Wejścia odbywają się płynnie, przez cały dzień, a bilety można nabyć przy wejściu.
   
Miasteczko Strażackie - Park Rozrywki dla dzieci
Opole, ul. Wrocławska 152-154
Parking C.H. Karolinka
tel. 781 998 998

www.MiasteczkoStrazackie.pl
www.Facebook.com/MiasteczkoStrazackie

11 lipca 2021 11:46
Udostępnij na Facebooku