Wyświetlenia: 193 | Tagi: organizacja, Wataha Paintball, Jankowce, farba, zbiórka MDP, paintball, niedzielny wyjazd, zabawa, OSP, Sanok, MDP, OSP KSRG Sanok Olchowce,
OSP Sanok Olchowce Ochotnicza Straż Pożarna Sanok Olchowce

Młodzież na poligonie uczyła się współpracy, opanowania i cierpliwości

W sobotę (05.11.2017r.) skorzystaliśmy z pięknej jesiennej pogody i wraz z naszą młodzieżą pojechaliśmy do miejscowości Jankowce na Bieszczadzki Poligon Paintbollowy Wataha, gdzie podczas strategicznych rozgrywek mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, kondycję, a także odkryliśmy swoje talenty z zakresu strategicznego planowania, opanowania i współpracy grupowej. Organizacja gry dostarczyła nam wszystkim niezapomnianych emocji i adrenaliny do ostatniej kropli farby. :)
Po całej zabawie czekało na nas już rozpalone ognisko, gdzie przy zapachu pieczonej kiełbasy mogliśmy odpocząć i jeszcze mocniej się zintegrować.

Dziękujemy serdecznie kadrze wyszkolonych instruktorów, która czuwała nad naszym bezpieczeństwem oraz za świetnie przygotowany scenariusz gry, dzięki czemu każdy z naszych uczestników bawił się doskonale.

 

6 listopada 2017 09:58