OSP Ujazdy Ochotnicza Straż Pożarna Ujazdy

Młodzież zapobiega pożarom

Jak co roku w Szkole Podstawowej w Ujazdach organizowany był Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Młodzież Zapobiega Pożarom.
Za solidne przygotowanie do turnieju wiedzy pożarniczej przedstawiciele naszej OSP dnia 14 marca w osobach dh Andrzej Ogrodnik - naczelnik OSP i dh Edward Sowa - skarbnik OSP odwiedzili Szkołę Podstawową i wręczyli upominki dla wszystkich uczestników konkursu.
Warto dodać, że w eliminacjach gminnych uczniowie z Ujazd zajęli wysokie noty bo I miejsce w kategorii Szkół Podstawowych zajął Bartosz Morawski a III miejsce Katarzyna Gibała a dowódca naszej MDP Marek Stanisławczyk (reprezentując Zespół Szkół w Wesołej) zajął I miejsce w kategorii gimnazjów. Serdecznie gratulujemy i zwycięzcą z gminy życzymy sukcesu na wyższych szczeblach konkursu.
Niestety nie możemy udostępnić zdjęć z naszej wizyty w Szkole Podstawowej ponieważ z niewiadomych nam przyczyn zdjęcia te jeszcze nie zostały udostępnione na oficjalnej stronie Szkoły. Ubolewamy nad tym faktem, że na stronie Szkoły nie ma śladu o naszej wizycie i nawet o samym konkursie. Zdjęcia z etapu gminnego na stronie gminy ukazały się tego samego dnia co odbył się konkurs więc możemy kilka z nich dzisiaj wszystkim pokazać na łamach naszej strony

4 kwietnia 2016 19:15
Udostępnij na Facebooku