OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Nie żyje 26-letnia druhna z OSP Michałowice. Była w 9. miesiącu ciąży.

Tragiczna informacja z powiatu prudnickiego, na Opolszczyźnie. 26-letnia druhna Basia z Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowicach, zginęła w wypadku, do którego w niedzielę przed południam doszło na drodze krajowej nr 41, pomiędzy miejscowościami Rudziczka i Niemysłowice. 
 
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym citroenem 26-latek, na łuku drogi, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym volvo, którym kierował 53-letni mężczyzna - relacjonuje mł. asp. Agnieszka Nierychła z opolskiej policji.  
  
W wypadku ranne zostały trzy osoby - 26-letni kierowca citroena i jego 26-letnia pasażerka, która była w 9. miesiący ciąży oraz 53-letni kierowca volvo. Niestety w szpitalu lekarzom nie udało się uratować życia kobiety i jej dziecka - oboje zmarli.  
   
Jak się okazało, 26-latka była strażaczką Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowicach. Smutną informację, przekazali na swoim profilu facebookowym druhowie z tej jednostki:  
 
"Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!" 


(Teraz Prudnik / terazprudnik.pl   |   OSP Michałowice)

2 maja 2021 18:06
Udostępnij na Facebooku