OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Nowa piosenka disco o OSP - zobacz teledysk i słowa

Skylark i DaviDo - Mariusz Skowroński i Dawid Zieliński nagrali piosenkę i teledysk o Ochotniczej Straży Pożarnej. W nagraniu brali udział druhowie z OSP Małe Gacno. Zobaczcie teledysk!

Premiera teledysku odbyła się dziś na Youtube'owym kanale Skylark - Mariusza Skowrońskiego. Na klipie widać mobilizację - na dźwięk wyjącej syreny druhowie odrywają się od swoich zajęć i pędzą do remizy, po czym ruszają do akcji. Widać też najmłodszych druhów jednostki w akcji. Nie zabrakło też pań, które dbają o to, by wóz bojowy lśnił.

Jak artysta wpadł na pomysł stworzenia piosenki właśnie o OSP? - Wspólnie z moim kolegą, który jest druhem wiceprezesem w Niewielkiej OSP w Małym Gacnie podczas rozmowy poruszyliśmy temat właśnie działalności Ochotniczych Straży Pożarnych. Po niedługiej konwersacji uzgodniliśmy, że miło będzie napisać piosenkę o posłudze oraz działaniu Druhów Ochotników. Zamysłem naszego utworu jest ukazanie w tanecznej piosence zaangażowania i poświęcenia Druhn i Druhów na rzecz działalności OSP. Mamy nadzieję i głęboko wierzymy, że utwór przypadnie do gustu sympatykom Straży Pożarnych i zagości nie tylko w strażnicach, domach czy telefonach, ale na zabawach, festynach, a przede wszystkich w sercach miłośników tego typu piosenek - mówi Mariusz Skowroński.

A jak układała się współpraca z druhami podczas tworzenia teledysku do piosenki? -  Życzyłbym sobie zawsze tak zdyscyplinowanej ekipy na planie nagrań. Druhowie maja nadzieję, że ten utwór pozwoli im rozsławić ich niewielką miejscowość, a co za tym idzie także ich rodzimą jednostkę - dodaje Skowroński.

Tekst piosenki napisał Mariusz Skowroński i Dawid Zieliński, za muzykę odpowiedzialny jest Mariusz Skowroński. Produkcją i masteringiem zajęło się K.S. Studio Records.

Skylark & DaviDo - Ochotnicza Straż Pożarna - zobacz tekst:

Czy to noc czy dzień, ich nie zaskoczy nawet sen
Na posterunku czuwa ktoś, kiedy się pali syreny słychać głos

Ochotnicza Straż Pożarna zawsze gotowa jest do natarcia
Dzielniejszych od nich nie znajdziecie, zawsze gotowi ugasić pragnienie

Już od najmłodszych lat każde dziecko strażakiem być chce
dzielnym silnym i zawsze mobilnym bo strażak to jest fajny gość

Ochotnicza Straż Pożarna zawsze gotowa jest do natarcia
Dzielniejszych od nich nie znajdziecie, zawsze gotowi ugasić pragnienie

Nigdy przed ogniem nie cofnie się, nie narzeka, gdy ciężko jest
Zawsze pomoże, gdy jesteś w potrzebie, pomagać jest codziennym chlebem

Ochotnicza Straż Pożarna zawsze gotowa jest do natarcia
Dzielniejszych od nich nie znajdziecie, zawsze gotowi ugasić pragnienie

(Fot. screeny Youtube)

Zobacz teledysk: 

29 września 2018 13:56
Udostępnij na Facebooku