OSP Bielsko Ochotnicza Straż Pożarna Bielsko

Nowa prądownica G-Force

Dnia 14 lutego 2017 roku czterech druhów naszej jednostki udało się na uroczyste przekazanie prądownicy G-Force, którą wygraliśmy w konkursie zorganizowanym przez firmę Fire-Max w ramach promocji "Res-Q-Rench 5 w 1". Przekazanie odbyło się ok. godz. 11.00 w Oddziale Zachód firmy Fire-Max w Poznaniu. Tego dnia nagrody otrzymały również dwie inne jednostki z naszego województwa, mianowicie OSP Suchy Las oraz OSP Kamionki (obie z powiatu poznańskiego).

Ogromne podziękowania należą się Wam, drodzy mieszkańcy naszej wsi a także pozostali Nasi czytelnicy. To dzięki Wam otrzymaliśmy tak profesjonalny sprzęt, jakim jest prądownica automatyczna wodno-pianowa G-Force produkcji amerykańskiej, ceniona i uznawana za jedną z najlepszych i najdroższych na całym świecie. Dziękujemy za oddane lajki pod naszym zdjęciem konkursowym a także za liczne udostępnienia.


Podziękowania kierujemy również do organizatora, firmy Fire-Max za przyznanie nam nagrody specjalnej, natomiast dla Oddziału Zachód w Poznaniu podziękowania należą się za miłą atmosferę podczas uroczystego przekazania urządzenia oraz zaprezentowanie nie tylko samej prądownicy i dodatkowego wyposażenia, ale też ratowniczego sprzętu hydraulicznego firmy LUKAS a także innowacyjnego urządzenia bez wężowego eDRAULIC, który mogliśmy także przetestować osobiście.


Prądownica została już wypróbowana i sprawdzona, przyjemnie i z łatwością się ją użytkuje. Została zamontowana na naszym samochodzie pierwszowyjazdowym GBA Star, co zapewne podniesie bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy ale mamy nadzieję, że nie będzie potrzeby używania jej w rzeczywistych warunkach, a tylko na ćwiczeniach i szkoleniach :)

16 lutego 2017 21:04
Udostępnij na Facebooku