Wyświetlenia: 257 | Tagi: komputer, garbi, OSP, trzebiatów,
OSP Trzebiatów  Ochotnicza Straż Pożarna Trzebiatów

Nowy Komputer dla OSP Trzebiatów

W marcu 2017 roku zwróciliśmy się z prośbą o udzielenie wsparcia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebiatowie w postaci zakupu komputera stacjonarnego do AHU Garbi Computers – Renaty Garbacz.

Przypomnijmy, że pod koniec roku 2015 zniszczeniu uległ komputer będący na wyposażeniu OSP Trzebiatów, a wraz z tym zdarzeniem nieodwracalnie utracone zostały dokumenty, zdjęcia, zestawienia i wykazy stanowiące 70 – cio letnią historię naszej straży. Podjęliśmy próbę przywrócenia do łask poprzedniego urządzenia, ale ten wiekowy sprzęt także zaczynał odmawiać posłuszeństwa.

W dniu 10 maja 2017 roku Pani Renata Garbacz poinformowała nas, że Komputer jest już do odbioru. Nasz apel o pomoc został wysłuchany.

Nowy sprzęt będzie służyć zarówno do prac biurowych dla Zarządu OSP Trzebiatów oraz jako pomoc dydaktyczna dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej pod nadzorem jej Opiekunów. Pozwoli także na zdublowanie zgromadzonych na nowo materiałów, utworzenie swojego rodzaju archiwum i uniknięcie w przyszłości podobnych kłopotów, którym teraz próbuje sprostać OSP Trzebiatów.

Serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

13 maja 2017 08:47