OSP Krzywin Ochotnicza Straż Pożarna Krzywin

"Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi" - zakończenie I etap konkursu.

W ramach organzowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa konkursu dla Ochotniczych Straży Pożarnych pt. "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi" przygotowaliśmy prezentację multimedialną przedstawiającą naszą działalność na rzecz lokalnej społeczności.
Celem przeprowadzonej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.
Konkurs podzielony był na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym (1.06-15.08.2018 r.) powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR jury wyłoniło najlepsze prace konkursowe. Wszystkie wyróżnione jednostki OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego.

Do regionalnego oddziału ARiMR w Szczecinie wpłynęły wg. zamieszczonej na stronie internetowej informacji - dwie prace konkursowe, z któych jedna jest Nasza. Należy stąd wnioskować, że w najbliższym czasie wzbogacimy się o nową torbę medyczną ufundowaną przez ARiMR.

Prezentacje, które zajęły I miejsca w województwach, zostały zakwalifikowane do udział w II etapie konkursu gdzie zwyciezca otrzyma nagrodę rzeczową w postaci defibrylatora AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, a zdobywca III miejsca otrzyma pilarkę spalinową.

 

 

 

 

 

 

 

10 września 2018 21:34
Udostępnij na Facebooku