OSP Kamienica Polska Ochotnicza Straż Pożarna Kamienica Polska

ODKRYJ SWÓJ TALENT MUZYCZNY. NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA SPEŁNIANIE MARZEŃ. TRWA NABÓR DO STRAŻACKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ W KAMIENICY POLSKIEJ.

Strażacka Orkiestra Dęta z Kamienicy Polskiej istnieje od 1905 r. najpierw jako orkiestra kopalniana, a od 1910 r. już jako orkiestra strażacka. Na przestrzeli lat czynnie brała udział podczas różnych uroczystości m.in. kościelnych, państwowych takich jak: Dzień Strażaka, Dzień Niepodległości, Boże Ciało, itp. zapewniając świetną oprawę muzyczną. Na swoim koncie ma także występy podczas innych imprez lokalnych - Dni Kamienicy, WOŚP, Festyn Rodzinny.
Aktualnie Orkiestra liczy 16 członków a przewodzi jej kapelmistrz pan Henryk Nowak.
Obecnie Orkiestra poszukuje osób grających na instrumentach nie tylko dętych, ale także m.in. na gitarze, skrzypcach, klawiszach itp. oraz osób chcących podjąć naukę gry na instrumentach dętych. Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci jak i młodzież oraz dorosłych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 21 stycznia 2018r. o godzinie 12:30 w budynku OSP Kamienica Polska przy ulicy M. Konopnickiej 199. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u pana kapelmistrza pod nr telefonu 504 991 169.
Orkiestra Dęta

30 października 2017 11:07
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: Orkiestra, dęta.,