OSP Łódź-Retkinia Ochotnicza Straż Pożarna Łódź-Retkinia

Łodzianie! Głosujcie na nasz projekt!

Witajcie!
Jest taka chwila, czy to w życiu człowieka czy organizacji, gdy prosimy o pomoc innych. Jedni potrzebują pomocy w wykonaniu zadań domowych, inni w remoncie, a jeszcze inni w przyniesieniu zakupów. Świat byłby wspaniały gdyby to były jedyne przykłady, gdy człowiek potrzebuje pomocy, jednak niestety jest inaczej. Najgorszy moment przychodzi, gdy wsparcia i tejże pomocy, wymaga ludzkie życie i zdrowie. Wtedy naszą "deską ratunku" jest między innymi nr 998 lub 112, tą deską ratunku jesteśmy My, Strażacy. Tym razem role się odwracają, tym razem OSP Łódź Retkinia prosi Was o wsparcie. Pragniemy doposażyć naszą jednostkę w wyjątkowo potrzebne materiały, które podniosą efektywność niesionej pomocy, podniosą naszą mobilność, a przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców Retkini i Łodzi.
Budżet Obywatelski dla Łodzi to wyjątkowa możliwość, aby te pragnienia spełnić, ale do tego potrzebujemy jak największej ilości Waszych głosów.
Przedmiotem projektu są następujące przedmioty:
- Defibrylator AED
- Nosze Zbierakowe
- Reduktor tlenowy z przepływomierzem
- Latarki LED
- Kamizelka KED
Łącznie na wszystko, potrzebujemy 10 tys. zł, z 40 milionów zł, które są w Waszych rękach.
Dziękujemy Wam za poświęcony czas i wszystkie oddane na nas głosy !
Wybieramy następującą ścieżkę:
Zadania osiedlowe -> Polesie -> Karolew - Retkinia Wschód
Nasz projekt to P0157KR
Aby Nas wesprzeć z domowego zacisza, zapraszamy tutaj: https://budzetobywatelski.uml.lodz.pl/ możliwość głosowania do 9.10 2016 roku.
Ostatnią opcją jest pobranie arkuszy ze strony: http://uml.lodz.pl/budzet_obywatelski/2017/glosowanie/ i złożenie go w punkcie do głosowania w Pałacu Młodzieży im. J. Tuwima przy ul. Wyszyńskiego 86(do 18.09)

22 września 2016 19:19
Udostępnij na Facebooku