OSP Trzebiesławice Ochotnicza Straż Pożarna Trzebiesławice

Oficjalne poświęcenie i przekazanie nowego samochodu gaśniczego

14.08.2019 roku odbyło się oficjalne poświęcenie i przekazanie nowego samochodu strażackiego Volvo FL280 GBA 3/16. Volvo zastąpiło 35-letniego Jelcza. Jest to pierwszy fabrycznie nowy samochód w historii naszej jednostki. Pieniądze, które otrzymaliśmy na samochód gaśniczy pochodzą zarówno z miasta, ale także z pieniędzy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Na początku uroczystości odbył się oficjalny przemarsz do kościoła na Mszę Świętą. Później wraz z orkiestrą przeszliśmy pod budynek remizy OSP, gdzie odbył się oficjalny apel oraz poświęcenie naszego nowego samochodu.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy zaszczycili naszą obecnością w środowy wieczór i zechcieli się cieszyć z nami tym wyjątkowym wydarzeniem.

Poniżej fotorelacja oraz filmy wideo z obchodów.
OSP Trzebiesławice

https://drive.google.com/file/d/1lIxfIjYKFMKOE3ciEkX9YuKBAC92-12-/view?fbclid=IwAR2n3xhpEv4SwzuBhc3fdNL8Y-UQgxbaSUEyt3E0vZb9Bh9CTxsC-koLH6o

 

 

 

11 kwietnia 2021 14:10
Udostępnij na Facebooku