OSP Siedliska Ochotnicza Straż Pożarna Siedliska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje środowiskowe

W czwartek 25 lutego 2016r. w Zespole Szkół w Siedliskach odbyły się eliminacje środowiskowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Konkurs został przeprowadzony w kategoriach: szkoły podstawowe oraz gimnazjum. Uczestnicy konkursu musieli się zmierzyć z pytaniami dotyczącymi m.in organizacji i historii Ochotniczych oraz Państwowych Straży Pożarnych, używanego sprzętu przez strażaków czy też metod zwalczania różnych niebezpiecznych zjawisk oraz zapobieganiu powstawania ich.
Konkurs przeprowadziła komisja w składzie: Krzysztof Siwak - prezes OSP; Henryk Rąpała - naczelnik OSP; Rafał Wajda, Jakub Łątka, Marcin Antoł - członkowie OSP oraz Waldemar Siwek - nauczyciel w ZS w Siedliskach. Udział w konkursie wzięło 40 uczniów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Szkoła podstawowa:
I miejsce - Aleksander Burszewski
II miejsce - Natalia Łątka
III miejsce - Bartłomiej Kucharzyk

Gimnazjum:
I miejsce - Filip Jagiełło
II miejsce - Jakub Próchnik
III miejsce - Paulina Sarad

Gratulujemy laureatom tych miejsc i życzymy powodzenia w gminnych eliminacjach OTWP, które odbędą się w Tuchowie. Gratulacje należą się również członkowi naszej
naszej MDP Sebastianowi Górce, który zdobył III miejsce w kategorii gimnazjum w eliminacjach środowiskowych OTWP, które zostały przeprowadzone w Zespole Szkół w Tuchowie.

2 marca 2016 18:45
Udostępnij na Facebooku