OSP Słubice Ochotnicza Straż Pożarna Słubice

Orkiestra zagrała dla Orkiestry

Słysząc hasło Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wszyscy mają przed oczami wielkie czerwone serce i świadomość, że bierzemy udział w czymś większym i możemy pomagać.

Finał 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypadł na 13-go stycznia. Pierwszy raz od wielu, wielu lat do Orkiestrowego grania przyłączyły się Słubice, gdzie odbył się koncert w ramach WOŚP. Z uwagi na kwestie formalne słubicki koncert był niejako częścią akcji gąbińskiego sztabu, ale nie zmienia to faktu, że wszyscy zgromadzeni mieli za cel pomoc dzieciom. Koncert poprowadzili inicjatorzy i organizatorzy tego wydarzenia: Wójt Gminy Słubice – Jacek Kozłowski i Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słubicach – Artur Bedyk.

Koncert Orkiestry rozpoczął występ Orkiestry... Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach pod batutą kapelmistrza Szymona Ogrzebacza. Podczas swojego występu muzycy zagrali piosenki o tematyce świątecznej, kończąc bardzo rozrywkowo – przekornym losem. Występ został bardzo dobrze przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność, wśród której znaleźli się również nasi druhowie.

Więcej na: https://www.ospslubice.pl/wydarzenia/orkiestra-zagrala-dla-orkiestry/

13 stycznia 2019 20:09
Udostępnij na Facebooku