OSP Morzewo Ochotnicza Straż Pożarna Morzewo

OSP Morzewo wyróżnione na naradzie rocznej PSP

Korzystając z zaproszenia komendy PSP w Pile prezes naszej jednostki Dh Ryszard Golla brał udział w naradzie rocznej podsumowującej działalność tejże komendy oraz jednostek OSP z terenu powiatu pilskiego.

 

W zebraniu udział wzięli m.in. przedstawiciele władz samorządowych województwa wielkopolskiego, powiatu oraz miasta Piła, burmistrzowie i wójtowie gmin z powiatu pilskiego, przedstawiciel komendanta wojewódzkiego, funkcjonariusze komendy z komendantem Rafałem Mrowińskim na czele, przedstawiciele zarządu powiatowego OSP w Pile oraz jednostek OSP z terenu powiatu z Dh Krzysztofem Fojtem na czele.

 

Podczas spotkania przed starostwem powiatowym uroczyście przekazany i poświęcony został sprzęt i samochody pozyskane w ubiegłym roku. Na spotkaniu podsumowano działalność operacyjną, szkoleniową, prewencyjną i sportową jednostek PSP z ubiegłego roku.

 

Wygłoszone zostały podziękowania za współpracę oraz wręczone wyróżnienia, które otrzymała m.in. nasza jednostka w kategorii jesiennych przeglądów pojazdów i sprzętu silnikowego w 2016 roku.

 

OSP Morzewo zajęła 3 miejsce spośród 18 jednostek typu "S" funkcjonujących na terenie powiatu. Podziękowania należą się strażakom ochotnikom z naszej jednostki, których praca i przygotowania do jesiennych przeglądów zostały dostrzeżone i wyróżnione przez strażaków zawodowych z KP PSP w Pile.

22 lutego 2017 22:50
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: 437 | Tagi: WYRÓZNIENIE, OSP,