OSP Łochowo Ochotnicza Straż Pożarna Łochowo

OSP Łochowo u pierwszaków na Dniu Dziecka

W minioną sobotę, 9 czerwca 2018, uczniowie klasy Ia Szkoły Podstawowej w Łochowie z wychowawcą oraz rodzicami świętowali Dzień Dziecka. Przy pięknej, słonecznej pogodzie na boisku w Lisim Ogonie oddawały się beztroskiej zabawie. Jedną z głównych atrakcji tego radosnego święta był przyjazd strażaków z naszej jednostki.


Czterech druhów z naszej OSP zajechało na boisko dwoma wozami wypełnionymi sprzętem ratowniczym i gaśniczym, co już samo w sobie wywołało zachwyt na twarzach maluchów. Jak zawsze ciekawe, dzieci chciały wszystko zobaczyć z bliska, podotykać, przymierzyć hełmy, przejechać się strażackim wozem. Największą jednak frajdę sprawiliśmy szkrabom rozstawiając na boisku, w to upalne popołudnie, kurtynę wodną. Ile radości im to sprawiło zobaczyć można na poniższych zdjęciach. W strugach rześkiej wody pluskali się i mali, i duzi, a i paru rodziców skorzystało z ochłody.


Radosny gwar bawiących się dzieci długo rozbrzmiewał na boisku. Nasza drużyna, w podziękowaniu za uatrakcyjnienie klasowego Dnia Dziecka, uhonorowana została pamiątkowym dyplomem.

 

12 czerwca 2018 21:36
Udostępnij na Facebooku