OSP Wyrzeka Ochotnicza Straż Pożarna Wyrzeka

Ostatnie wyjazdy i zakończenie działań w Pyszącej.

Podsumowanie naszych ostatnich wyjazdów do działań związanych z pożarem nielegalnego składowiska odpadów w miejscowości Pysząca.
W piątek 22 maja o godz. 18, udaliśmy się do Pyszącej w celu podmiany działającego tam zastępu. Na miejscu zastąpiliśmy zastęp GBA Renault z OSP KSRG Pysząca, po 12 godzinach, około godziny 6 rano zostaliśmy podmienieni przez zastęp GCBA Iveco z jednostki OSP KSRG Chrząstowo.
W niedzielę 24 maja o godz. 5:50 udaliśmy się ponownie do Pyszącej w celu podmiany strażaków. Ponownie podmienialiśmy zastęp GBA Renault z OSP KSRG Pysząca, a o godzinie 18 zastąpili nas strażacy z jednostki OSP Śrem zastępem SLRw Volkswagen.
W poniedziałek o godzinie 8:48 zostaliśmy zadysponowani do Pyszącej w celu posprzątania po zakończonych działaniach gaśniczych. Do naszych zadań należało pozwijanie odcinków wężowych oraz posprzątanie armatury pożarniczej. Na miejscu działały z nami zastępy z JRG Śrem: GBA Renault, GCBA Man, SLRt Iveco oraz SLRr Mitsubishi i zastęp GBA Renault z OSP KSRG Pysząca. Do bazy wróciliśmy około godziny 11.

28 maja 2020 14:51
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: pożar, śrem, osppl, wyrzeka, alarmowo, akcja, ospwyrzeka, wyjazd, OSP, JRG, PSP,