OSP Brzeźce Ochotnicza Straż Pożarna Brzeźce

Otwarcie strażnicy po remoncie i festyn z okazji Św. Floriana

21 maja obchodziliśmy dzień otwarty naszej jednostki po kolejnym etapie remontu oraz obchody dnia Św.Floriania. Przy pięknej pogodzie bawiliśmy się na placu przy remizie wraz z mieszkańcami Brzeziec. 

Wśród gości swoją obecnością zaszczycili Nas: Wójt Gminy Bierawa Krzystof Ficoń, Prezes Gminny ZOSP RP Michał Klimek, Przewodniczący Rady Gminy Joachim Morcinek, Radny Gminny Marek Permus, Sołtrys Darek Staudt, Ksiądz Jarosław Krężel, Skarbik Gminny Sybilla Pawliczek - Kubicka oraz nasi koledzy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bierawie.

Pierwszym etapem było oficjalne otwarcie remizy po remoncie przez Pana Wójta oraz Prezesa i Naczelnika naszej jednostki. Następnie druhowie dostali podziękowania za poświęcenie w tworzeniu naszej jednostki. Mamy nadzieję że remiza, choć wymagająca jeszcze dużo wkładu, będzie nam służyła. 

Po części oficjalnej wraz z mieszkańcami naszej wsi świętowaliśmy ten wspaniały dzień. Dla dzieci czekała dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, popcorn oraz przejażdżki wozem strażackim druhów z Bierawy. Radości nie było końca gdy dzieciaki zabrały się za węże i po chwili polewały się nawzajem wodą. 
Dla nieco starszych czekał grill z pyszną kiełbaską, kaszanką oraz stekiem. Można było napić się również zimnych napojów.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy. Zwłaszcza za każde dobre słowo, które od Was usłyszeliśmy oraz Wasze wsparcie w rozwój naszej jednostki. Mamy nadzieję że następnym razem będzie nas jeszcze więcej i cieszymy się że ufacie nam. 

 

Po więcej zdjęć z tego wydarzenia zapraszamy na naszą stronę na facebook'u.

27 maja 2016 23:12
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: zabawa, festyn, Remont, św. florian, dzień otwarty,