OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Piękne dziewczyny w sesji zdjęciowej do kalendarza OSP Węgliniec.

Najczęściej to druhowie lub druhny organizują sesje zdjęciowe do kalendarzy strażackich i sami stają przed obiektywem. Tym razem na pomysł sesji wpadł profesjonalny fotograf i zachęcił do udziału w sesji modelki z okolicy. Powstaje kalendarz OSP Węgliniec, a dochód z jego sprzedaży zasili budżet jednostki.

- Temat sesji wyszedł od fotografa Dariusza Borodzicza, który zaproponował nam, że zrobi zdjęcia za darmo, a z ich sprzedaży można zebrać pieniądze na zakup sprzętu dla jednostki. Fotograf nie wziął pieniędzy, zachęcił też dziewczyny z okolicy, które zgodziły się pomóc - mówi Łukasz Pańków, prezes OSP Węgliniec.

Zdjęcia do kalendarza powstawały przez blisko 2 tygodnie na terenie remizy druhów z Węglińca. Teraz opracowywany jest projekt graficzny kalendarza, który już za kilka dni będzie można zamawiać za pośrednictwem profilu OSP Węgliniec na Facebooku.

- Będzie można go kupić głównie u nas w remizie, ale jeśli ktoś z druhów albo sympatyków miałby ochotę wpłacić darowiznę na nasze konto, to jako podziękowanie też otrzyma od nas kalendarz - dodaje Łukasz Pańków.

(Fot. Dariusz Borodzicz / www.facebook.com/Borodzicz )

28 listopada 2018 20:13
Udostępnij na Facebooku