OSP Boszczynek Ochotnicza Straż Pożarna Boszczynek

Podsumowanie roku 2017 naszej jednostki .

Nasza jednostka uczestniczyła w akcjach ratowniczo gaśniczych ćwiczeniach , zawodach sportowych uroczystościach państwowych i koscielnych . W styczniu 29.01.2017 zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu rodzinnego w miejscowości Gorzków . Kolejny wyjazd był 03.04.2017 pożar suchej trawy w miejscowości Gorzków . 28 maja odbyły się miejsko gminne zawody w Skalbmierzu gdzie nasza jednostka zajeła III miejsce . 30 maja uczestniczyliśmy w ćwiczeniach na obiekcie szkoły podstawowej i gimnazjum w Skalbmierzu . 2 lipca braliśmy udział w zawodach powiatowych w Kazimierzy Wielkiej gdzie zajeliśmy 7 miejsce . 10 lipca zadysponowani byliśmy do pożaru chlewni w miejscowości Małoszów . 14 sierpnia w naszej miejscowości doszło do pożaru ścierniska . 6 października wskutek silnego wiatru zastaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa w miejscowości Słonowice . 5 grudnia zadysponowani zostaliśmy do miejscowości Szczekarzów do pożaru budynku mieszkalno gospodarczego .

Nasza jednostka wzbogaciła sie w 2017 roku w nowe węże ssawne , węże tłoczne , mostki przejezdowe , hełmy , buty , narzedzie holigan .

Wszystkim jednostką życzymy Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i jak najmniej wyjazdów . Życzymy tyle powrotów co wyjazdów .

3 stycznia 2018 20:03
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi:
Zobacz inne informacje z kraju
Brak podobnych newsów