OSP Bliżyn Ochotnicza Straż Pożarna Bliżyn

Pomagając nam – Strażakom, pomagasz Sobie!

Pomagając nam – Strażakom, pomagasz Sobie!

 

Drodzy mieszkańcy, sympatycy naszej jednostki, zwracamy się do was z prośbą o przekazanie nam 1,5%, tak nie wiele, a może uratować życie. 

 

Każda złotówka to dla nas szansa, na zakup odpowiedniego sprzętu do ratowania ludzkiego życia i dobytku. Każdy z nas może się znaleźć w sytuacji, kiedy będzie potrzebować pomocy. Odpowiedni i sprawny sprzęt to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy. Pomoc wsparta odpowiednim sprzętem usprawnia działania ratownicze zarówno w wypadkach drogowych oraz innych nieszczęściach i kataklizmach.

 

Strażacy ochotnicy od pokoleń pełnią bezinteresowną służbę w ochronie życia, zdrowia, mienia, środowiska, tradycji i kultury narodowej. Kierują się szczytnymi ideałami służenia ludziom i niesienia pomocy poszkodowanym. Cywilizacja niesie coraz więcej zagrożeń, pokonanie ich wymaga coraz wyższych umiejętności i wyposażenia w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt ratowniczy.

 

Wystarczy przekazać nam 1,5% podatku dochodowego

1% – To pomoc, która nic nie kosztuje podatnika. Aby przekazać nam 1,5% podatku należy wypełnić odpowiedni PIT wpisując numer

KRS: 0000144020

oraz jako Cel szczegółowy 1,5% podać adres naszej jednostki OSP:

OSP Bliżyn
ul. Szkolna 3
26-120 Bliżyn

 

Tekst oraz projekt plakatu : Dh. Dobrowolski Piotr

Zdjęcia wykorzystane w plakacie : Archiwum OSP Bliżyn.

15 stycznia 2023 09:16
Udostępnij na Facebooku