OSP Łubin Kościelny Ochotnicza Straż Pożarna Łubin Kościelny

POMOŻESZ??? Byśmy mogli pomóc innym.

https://pomagam.pl/kank3tg7

PROŚBA O POMOC W ZAKUPIE SAMOCHODU BOJOWEGO

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubinie Kościelnym zwraca się z prośbą do Państwa o pomoc w zakupie samochodu bojowego.
Obecnie jednostka w Łubinie Kościelnym posiada samochód Star 244 z 1981 roku, którego stan techniczny przestaje spełniać wymogi w zakresie ratownictwa przeciwpożarowego i drogowego. Niezbędny staję się zakup fabrycznie nowego samochodu wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Nowoczesny sprzęt, dostosowany do współczesnego ratownictwa pożarowego, drogowego czy medycznego jest koniecznym dla skuteczności działań strażaków ochotników.
W związku z powyższym Zarząd i strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubinie Kościelnym kierując się nadrzędnym dobrem mieszkańców gminy Bielsk Podlaski jak i okolicznych gmin, wyszedł z inicjatywą zakupu nowego samochodu bojowego, uzyskując w tym względzie wsparcie Komendanta Głównego i Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej oraz Samorządu Gminnego. Jednakże zadeklarowana pomoc jest niewystarczająca co powoduje że kierujemy do Państwa niniejszą prośbę.
Liczymy na zrozumienie i pomoc w realizacji tak szczytnego celu jakim jest zakup samochodu bojowego, który będzie służył dla ratowania mienia i życia nas i naszych bliskich.
Z tej okazji utworzyliśmy zbiórkę pod linkiem: https://pomagam.pl/kank3tg7 Ewentualnie pomoc można kierować na nasze konto z dopiskiem „na nowy wóz strażacki": BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Bielsku Podlaskim ul. A. Mickiewicza 32. Numer konta: 56 1600 1462 1834 5731 6000 0001.
Z góry dziękujemy za okazaną pomoc i życzliwość, życzymy sukcesów zawodowych jak i w życiu prywatnym. Ze strażackim pozdrowieniem druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubinie Kościelnym

3 maja 2020 08:18
Udostępnij na Facebooku