OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Potrzebna krew dla strażaka po wypadku! Można oddać każdą grupę.

Grzegorz Ostojski, 27-letni strażak z OSP Czuryły walczy o życie w szpitalu po wypadku, do jakiego w poniedziałek doszło na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. Potrzebna jest krew. Jak podkreślają strażacy - można ją oddać mając dowolną grupę, wskazując przy tym imię i nazwisko druha. 
    
Do wypadku doszło na 348. kilometrze autostrady A1. Jak informuje serwis naszemiasto.pl, 34-lerni kierowca ciężarówki przewożącej kruszywo, jadąc w kierunku Piotrkowa pasem wyłączonym z ruchu w związku z przebudową autostrady, na łączeniu z drogą S8 wykonał nieprawidłowy manewr zawracania i uderzył w prawidłowo jadącego autostradą A1 w kierunku Częstochowy busa marki Renault. Rannych zostało 6 osób.

Potrzebna pomoc dla strażaka OSP Czuryły! 
 
"Gorący apel o oddanie krwi dla ciężko rannego strażaka OSP Czuryły Grzegorza Ostojskiego! Krew można oddawać w RCKiK w Siedlcach, przy ul. Formińskiego 12" - apelują strażacy.   
 
Co ważne, krew można oddać również w każdym innym, Regionalnym Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w całej Polsce wskazując, że ma zostać przeznaczona na pomoc Grzegorzowi Ostojskiemu.

 

28 maja 2019 21:46
Udostępnij na Facebooku