OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Pożar w domu strażaka OSP Siemyśl. Koledzy z jednostki apelują o pomoc.

Ogień zniszczył konstrukcję i wyposażenie domu, w którym od lat mieszkał druh OSP Siemyśl wraz z rodziną. - Chcemy mu pomóc w wyremontowaniu jego domu i prosimy Was o pomoc dla Leszka i jego rodziny - apelują koledzy poszkodowanego strażaka z jednostki.

- Do wielkiej tragedii doszło dnia 02.01.2021r., w domu naszego wieloletniego druha wybuchł pożar. W jednej chwili świat dla niego, i jego rodziny stanął na głowie. Dom w którym mieszkali całe życie w wyniku pożaru uległ dużemu zniszczeniu i na chwilę obecną nie nadaje się do dalszego użytkowania - informują strażacy z OSP Siemyśl.

Najbardziej zniszczone zostały: instalacja elektryczna, ogrzewanie, poddasze oraz konstrukcja dachu. Reszta pomieszczeń uległa zalaniu w wyniku prowadzonej akcji gaśniczej na poddaszu.

- Na co dzień od wielu lat z chęcią i bezinteresownie udzielał pomocy tym, którzy jej potrzebowali, ale niestety teraz sam jej potrzebuje. Dlatego my, koledzy z jednostki OSP Siemyśl chcemy mu pomóc w wyremontowaniu jego domu i prosimy Was o pomoc dla Leszka i jego rodziny. Za każdą wpłaconą złotówkę dziękujemy - piszą w apelu strażacy.

Internetową zbiórkę na remont domu można wesprzeć na portalu Zrzutka.pl.

(Fot. zrzutka.pl)

3 stycznia 2021 11:26
Udostępnij na Facebooku