OSP Moryń Ochotnicza Straż Pożarna Moryń

Remont boksu garażowego

W ostatni weekend strażacy z naszej jednostki dokonali remontu, trzeciego i zarazem ostatnio boksu garażowego należącego do naszej jednostki. Przypomnijmy ze rok wczesniej podobne działania były wykonywane w dwóch nnych boksach. Wraz z nadejściem wiosny postanowino wyremontować ściany oraz posadzkę w garażu, gdzie na codzień zaparkowany jest nasz lekki samóchód VW t4 oraz łódz z przyczepą. Środki finansowe na ten cel zostały pozyskane jeszcze w roku ubiegłym z buddżetu Gminy Moryń oraz środków własnych jednostki. 

Nasz remiza przez ostatnie 2 lata bardzo się zmieniła i unowocześniła. W każdym roku wykonywana jest inwestycja remontowo budowlana. Na przestrzeni kilku lat udało się wymienić dach budynku poprzez położenie nowej blachy, termoizolację budynku, remont wewnętrzny garaży, wymianę dwóch bram garażowych, remont dachu na świetlicy oraz remont samej świetlic wewnątrz. Do zrobienia zostalo jeszcze kilka rzeczy takich jak Wymiana dachu na dobódówce pod garaże, wymiana bramy garażowej, mamy nadzieje że zadanie uda się zrealizować już w przyszłym roku.

 

Naczenik Jednostki Mariusz Grygorcewicz dziękuję za pomoc w remoncie dla druhnom i druhom: Jakuba Tarnowskiego ,Rafała Machałka, Ryszarda Machałka, Marcina Bocianowskiego, Roberta Skocznia, Pawła Garua  oraz Kamili Kokoszko. 

17 kwietnia 2018 11:39
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: garaż, moryń, Remont,