OSP Wojciechów Ochotnicza Straż Pożarna Wojciechów

Ślubowanie w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie

W dniu 29 października 2016 r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbyło się ślubowanie młodego rocznika. Jest to 26 turnus dzienny w SA PSP w Krakowie. W tej uroczystości brał udział nasz członek OSP Wojciechów druh Paweł JOŚKO, który jako słuchacz złożył ślubowanie i tym samym wstąpił w szeregi funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej. Od tego momentu jako kadet będzie zdobywał wiedzę i umiejętności by za dwa lata zasilić jednostkę PSP w kraju już jako strażak ze stopniem młodszego aspiranta.

Druh Paweł JOŚKO jako trzeci syn Państwa JOŚKO wstąpił w szeregi PSP. Dwaj jego bracia Jacek i Marcin są już w strukturach PSP. Jeden jako kadet drugiego rocznika SA PSP Kraków, drugi jako strażak w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Lublinie.

W tej pięknej uroczystości towarzyszyli druhowi Pawłowi koledzy z jednostki OSP KSRG Wojciechów, znajomi, rodzina i bliscy.

Życzymy naszemu druhowi wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu oraz powodzenia w dalszych latach ciężkiej strażackiej służby.

30 października 2016 15:56
Udostępnij na Facebooku