OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Strażacy uratowali "męskość" 54-latka. Metalowe pierścienie utknęły na jego penisie.

Lekarze nie mogli poradzić sobie z bezpiecznym usunięciem metalowych krążków, dlatego odesłali mężczyznę do strażaków. Ratownikom przy pomocy specjalnej piły i szczypców udało się zdjąć dwie metalowe obręcze z przyrodzenia 54-letniego mężczyzny.

W nocy z niedzieli na poniedziałek do siedziby strażaków w Kołobrzegu zgłosił się 54-letni mężczyzna nietypowym problemem. Wyjaśnił strażakom, że na jego penisie utknęły dwa metalowe pierścienie, których nie jest w stanie sam zdjąć. Okazało się, że mężczyzna wcześniej zgłosił się do szpitala, gdzie lekarze nie byli w stanie mu pomóc.

Jak informuje miastokolobrzeg.pl, strażacy w asyście ratowników pogotowia nacięli specjalną piłą oba pierścienie, po czym rozgięli je szczypcami i zdjęli z przyrodzenia mężczyzny. Mężczyźna został przebadany przez ratowników, okazało się, że nic mu się nie stało.

54-latek przyznał strażakom, że wcześniej wielokrotnie używał metalowych pierścieni do erotycznych zabaw, ale nigdy nie miał problemów, by samodzielnie je zdjąć.

(Fot. archiwum)

19 września 2019 15:26
Udostępnij na Facebooku