OSP Wierzbica Ochotnicza Straż Pożarna Wierzbica

Sztandar dla OSP Wierzbica - ostatnie dni zbiórki

Już za kilka dni dobiegnie końca internetowa zbiórka na sztandar dla naszej jednostki. Serdecznie dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty i mamy nadzieję, że przez ostatnie dni zbiórki jeszcze nas wspomożecie! 

Zbiórka jest prowadzona poprzez internetowy portal zrzutka.pl (link poniżej). Oto jej treść:

 

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy gminy Wierzbica!

W roku 2020 przypada 50. rocznica powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbicy.

Mając na uwadze powyższe serdecznie zapraszamy do włączenia się w zbiórkę pieniędzy na UFUNDOWANIE SZTANDARU dla naszej jednostki wraz z niezbędnym osprzętem oraz organizację uroczystości rocznicowych, które planowane są na 2 maja.

Każdego dnia widzimy, ile strażacy robią dla lokalnej społeczności, począwszy od zabezpieczania imprez, poprzez szkolenia dla dzieci i młodzieży, kończąc na wyjazdach do pożarów, zdarzeń drogowych czy pomocy przy usuwaniu skutków burz i nawałnic. Przez pięć dziesięcioleci szeregi gminnej OSP przemierzyły dziesiątki druhów, którzy bezinteresownie pomagali innym. Doceńmy ich!

Pomimo niemal półwiekowej historii OSP Wierzbica wciąż nie posiada własnego sztandaru. Czas to zmienić, zwłaszcza przy okazji tak zacnego jubileuszu. Dlatego w imieniu strażaków zwracamy się do Was nawet o symboliczny finansowy gest dla jednostki i przekazanie datków w celu zakupu sztandaru.

Każda złotówka jest ważna! Wsparcie zrzutki to zaledwie parę kliknięć, a każdy z Was może pomóc!

Pokażmy naszym strażakom, że mogą liczyć na lokalną społeczność! Dobro wraca!

Adres zbiórki: https://zrzutka.pl/h4mkh3

25 maja 2020 19:23
Udostępnij na Facebooku