OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Tragiczne zderzenie na skrzyżowaniu. Auta wylądowały na ogrodzeniu.

70-letni kierowca zginął na miejscu wypadku, 19-letni kierowca z cieżkimi obrażeniami trafił do szpitala - to bilans wypadku, do któego doszło w poniedziałek w Roszkowie pod Jarocinem.

70-letni kierowca volkswagena golfa wyjeżdzając z ulicy podporządkowanej wjechał wprost przed koła seata ibizy, kierowanego przez 19-latka. Po zderzeniu obu pojazdów volkswagen uderzył w płot, a seat zatrzymał się kilka metrów dalej, taranując ogrodzenie posesji.

- Prowadzono resuscytację krążeniowo-oddechową kierowcy jednego z samochodów. Kierowca drugiego pojazdu został opatrzony przez strażaków. Na miejsce wypadku został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przybyły lekarz LPR stwierdził zgon jednego z kierowców, drugi po przebadaniu przez lekarza został przewieziony do SOR w Jarocinie - informują strażacy z Jarocina.

Na miejsce wypadku przybył prokurator i grupa dochodzeniowa z KPP Jarocin. Po zakończonych czynnościach zebrano z jezdni pozostałości powypadkowe i posypano plamy płynów eksploatacyjnych sorbentem.

(Fot. KP PSP Jarocin, screen Youtube/GazetaJarocinska)

12 lutego 2019 12:23
Udostępnij na Facebooku