OSP Stara Kuźnia Ochotnicza Straż Pożarna Stara Kuźnia

VI Noworoczny mecz OSP Stara Kuźnia vs Zawisza Stara Kuźnia!!

To już po raz VI spotkaliśmy się  na boisku sportowym w Starej Kuźni. Po hucznym powitaniu Nowego Roku druhowie OSP Stara Kuźnia i zawodnicy Zawisza Stara Kuźnia już byli pewni co będą robić o 14:00 01.01.2018 roku. Ten mecz to jest już nasza "wiejska" tradycja. Od sześciu lat spotykamy się w Nowy Roku na boisku i każda z ekip daje z siebie wszstko, walczymy do ostatniego gwizdka. Po rozpoczęciu Zawisza nacierała na Naszą bramkę, lecz obrona i bramkarz pokazali im, tak łatwo nie będzie.Po gwizdku, który koniczył pierwszą połowę na prowadzeniu była Zawisza. W drugiej połowie druhowie powoli, ale skutecznie odrabiali straty. Po zakończeniu regulaminowego czasu był remis 6:6. Główny sędzia tego spotkania zadecydował o rzutach karnych. Każda z drużyn miała świetnych bramkarzy i piłkarzy, którzy wiedzieli, że to od nich zależy wynik meczu. Strzał za strzałem, obrona za obroną i koniec, a więc zwycięzcą VI meczu Noworocznego było OSP Stara Kuźnia oraz Zawisza Stara Kuźnia. O dziwo nawet rzuty karne nie mogły wyłonić zwycięzcy tego spotkania.

21 stycznia 2018 15:33