OSP  GRAJEWO Ochotnicza Straż Pożarna GRAJEWO

VI Powiatowe Młodzieżowe Zawody Sportowo – Pożarnicze w Grajewie

W dniu 23 czerwca 2016 r. jednostka nasza wystawiła drużynę MDP, pod opieką dh Zdzisława Kozikowskiego, na VI Powiatowe Młodzieżowe Zawody Sportowo – Pożarnicze w kategorii drużyny chłopców i mieszane, które odbyły się na stadionie MOSiR przy Klubie HADES w Grajewie. W zawodach wzięło udział 12 drużyn w tym 3 żeńskie. Po zakończeniu konkurencji drużynie MDP OSP Grajewo udało się osiągnąć siódmą lokatę w klasyfikacji generalnej na dziewięć startujących drużyn. Zawodnikom gratulujemy startu i wyniku zważywszy, że czas przygotowania był bardzo krótki a wynik zadowalający jak na pierwszy po wieloletniej przerwie start. Drużyna zdobyła nieocenione doświadczenie i w przyszłości sięgnie po podium. Zawody wygrała w kategorii MDP - drużyny chłopców i mieszane drużyna MDP Wąsosz, na II miejscu uplasowała się MDP Ruda, III miejsce należy do MDP Ciemnoszyje.

23 czerwca 2016 18:39