OSP Czeska Wieś Ochotnicza Straż Pożarna Czeska Wieś

WESOLYCH SWIAT BOŻEGO NARODZENIA

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, jedne z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych świąt w roku. Święta Bożego Narodzenia to czas zadumy i refleksji, to czas spotkań przy wigilijnym stole. Jest to czas bardzo istotny dla każdego strażaka – ochotnika, osoby rozrywanej między rodziną, pracą zawodową oraz wezwaniami do pożarów, wypadków i innych miejscowych zagrożeń.  Podczas tradycyjnej, polskiej wieczerzy wigilijnej wspominamy mijający rok, śpiewamy kolędy i spędzamy ten czas z rodziną. W czasie wigilijnego spotkanie nie może oczywiście zabraknąć płynących z serca życzeń.

W tym miejscu w imieniu druhen, druhów oraz zarządu OSP składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym, prywatnym i zawodowym.  Najserdeczniejsze życzenia składamy wszystkim organizacją i instytucją współpracującym  z naszą jednostką OSP. Liczymy, że nasze stosunki i kontakty w roku 2020 będą również owocne jak w roku właśnie mijającym.

Wszystkim strażakom z Państwowych Straży Pożarnych życzę bezpiecznych wyjazdów do akcji oraz bezpiecznych powrotów  w tym samym składzie osobowym. Wszystkim „zapracowanym" w te święta życzę spokojnej służby w miłej świątecznej atmosferze.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowe Roku !

Życzą druhowie z OSP Czeska Wieś 

22 grudnia 2019 20:59
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: swieta, czeska, OSP,