OSP Bielsko Ochotnicza Straż Pożarna Bielsko

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016

Finał 24 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie gminy Orchowo ruszył już 8 stycznia 2016 roku, kiedy to zarówno dzieci jak i dorośli spotkali się na wspólnej zabawie z licytacjami w Klubie Holiday's Orchowo.

Kolejnego dnia, tj. 9 stycznia duże wsparcie dla WOŚP okazała jednostka OSP Bielsko. Na początek druhowie w ramach Klubu Honorowego Dawcy Krwi „Ratunek" licznie przystąpili do akcji poboru krwi. Następnie o godzinie 11.00 na Hali sportowej rozpoczął się turniej tenisa stołowego, w którym także wystąpili przedstawiciele naszej jednostki. Na koniec można było obejrzeć turniej piłki nożnej halowej, gdzie jedną z drużyn tworzyli druhowie OSP Bielsko w składzie:
- Przybyszewski Karol
- Wańkowski Piotr
- Wełnitz Daniel
- Przybyszewski Bartłomiej
- Zaparucha Karol
- Kameduła Damian
- Zaparucha Igor
Nasi reprezentanci uplasowali się na wysokim, bo aż drugim miejscu!

W turnieju piłki nożnej halowej wystąpiły także 4 inne drużyny z gminy Orchowo. Ostateczna klasyfikacja:

1. Klub Holiday's Orchowo
2. OSP Bielsko
3. OSP Orchowo
4. Urząd Gminy Orchowo
5. Uczniowie i Nauczyciele ZSP Orchowo

Przez cały dzień na hali dopisywała miła i sportowa atmosfera. Na każdym kroku można było spotkać wolontariuszy WOŚP, którzy zbierali pieniądze do orkiestrowych puszek i rozdawali naklejki z serduszkami. Miłym zaskoczeniem była duża frekwencja wśród widowni, co bardzo cieszyło zarówno zawodników biorących udział jak i organizatorów.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i wsparcia WOŚP w kolejnych finałach.

9 stycznia 2016 23:51
Udostępnij na Facebooku